Registratie eigen XGS-Pon module

  • 23 May 2024
  • 3 reacties
  • 52 Bekeken

Weet iemand wat ik moet doen om mijn XGS-Pon module te laten registreren bij Odido?

Ik heb deze module:
XGSPON ONU Stick with MAC SFP+ 1270nm-TX/1577nm-RX 9.953G-TX/9.953G-RX Class N1 20km DOM Simplex SC/APC SMF Optical Transceiver Module (Industrial) - FS.com Europe

Tommie van Odido 1 maand geleden

Hi @Arnold85, daar kan ik je mee helpen.

Zou je mij een privébericht willen sturen met daarin de S/N van je module? Dan kunnen we daar een datum en tijdstip prikken om hem te registreren! 

Bekijk origineel

3 reacties

Reputatie 7
Badge +9

Hi @Arnold85, daar kan ik je mee helpen.

Zou je mij een privébericht willen sturen met daarin de S/N van je module? Dan kunnen we daar een datum en tijdstip prikken om hem te registreren! 

Ik heb je een PB gestuurd.

Reputatie 7
Badge +9

Ik zie hem @Arnold85. Ik ben er wel maandag pas weer dus dan zal ik reageren om wat af te spreken! 

Reageer